Firma PCP EURO – POWER EURO POLICE, s.r.o. byla založena v roce 1998 po dohodě jejích současných majitelů. Oba majitelé se v oblasti bezpečnosti a ochrany majetku a osob pohybují již od roku 1993. V současné době má firma bohaté zkušenosti v celém spektru bezpečnostní činnosti a ve využití moderních technologií, které jdou ruku v ruce s bezpečnostními činnostmi.

Co je naší prací

Firma PCP EURO – POWER EURO POLICE, s.r.o. zajišťuje pro své klienty širokou škálu prací v oblasti bezpečnosti, se zvláštní specializací na detektivní činnost v obchodech a nákupních centrech. V oblasti detektivní činnosti v obchodech dosahuje naše firma stabilně výborných výsledků, které se neprojevují pouze v počtu zadržených pachatelů krádeží, ale i v celkovém snižování špatných inventurních výsledků. Důraz je totiž kladen i na vnitřní bezpečnost a realizaci kontrolního systému.

Firma PCP EURO – POWER EURO POLICE, s.r.o. dále zajišťuje ostrahu rozličných objektů, areálů, výrobních podniků, kde propojuje fyzickou ostrahu s využitím nejnovější zabezpečovací techniky, kterou jsme schopni dodat a instalovat za účelem dosažení nejlepších výsledků. Firma nabízí dodání a montáž kamerových systémů dle přání klienta nebo dle námi navrženého plánu.

Firma PCP EURO – POWER EURO POLICE, s.r.o. poskytuje profesionální detektivní služby, které zahrnují nejvíce sledování osob, prokazování nevěry, pátrání po osobách nebo prověřování obchodních partnerů. Pro naši detektivní kancelář pracují jen špičkoví soukromí detektivové, kteří mají se svou prací bohaté zkušenosti a dlouhodobě prokazují skvělé výsledky.

Další oblast působnosti naší společnosti představuje bodyguard service, vymáhání pohledávek právní cestou, bezpečnostní poradenství.

Zvláštní kapitolou činnosti naší společnosti je nabídka právních služeb a poradenství poskytované ve všech odvětvích veřejného a soukromého práva v České republice.

Naše cíle

Hlavní prioritou naší firmy je profesionálně odvedená práce a maximální spokojenost klienta s rozsahem a kvalitou naší služby. Tento předpoklad vyžaduje odborné, organizační a ekonomické zázemí, které je neustále budováno a prohlubováno. Odbornost a kvalita je patrná nejen v pracovním procesu a hlavním zaměření naší společnosti, ale rovněž v aktivitách manažerů firmy mimo pracovní prostředí. K veškerým zakázkám přistupujeme jednotlivě se vší zodpovědností a profesionalitou a ctíme jak vzájemnou loajalitu, tak zákony ČR a dobré jméno všech zúčastněných. Jsme připraveni splnit Vaše požadavky dle Vašich představ, potřeb a nároků. Garantujeme naši diskrétnost a vůli řešit další zakázky s důrazem na kvalitu a rychlost.